Genel, Teknoloji

Uçak Bileti Almanın En Kolay Yolu

ModaBilet sitesi ulusal ve uluslararası düzeyde hizmet veren binden fazla hava yolu şirketinin uçuşlarını birlikte ve karşılaştırma imkanıyla görmenizi sağlıyor. Uçak bileti satın almak isteyen kişiler yolculuk güzergah bilgilerini, tarih ve saatini girdikten sonra tek tuşla tüm uçuş alternatiflerini görebiliyor.

İlgi çeken bir uçuşun üstüne tıklandığında bagaj hakkı, varsa aktarma bilgileri, hangi koltukların satışta olduğu gibi detaylara da ulaşılabiliyor. Eğer ucuz uçak bileti aranıyorsa fiyatlara göre bir sıralama yapmak da mümkün oluyor.Yine uçuş saatine göre de bir sınıflandırma yapılabiliyor.

Çıkan arama sonuçlarında mutlaka anadolujet uçak bileti alma imkanı da oluyor. Çünkü bu ulusal hava yolu şirketimizin ülkenin her yerine ve dünyanın pek çok yerine uçak seferleri bulunuyor.

Ayrıcaanadolu jet uçak bileti fiyatları çok da uygun olabiliyor. Çünkü şirket sık sık indirim kampanyaları yapıyor. Ulusal bir şirket olması nedeniyle yurt içi seferlerinde çok fazla seçenek de olabiliyor.

Bilet Satışlarında Sağlanan Kolaylıklar

Uçak biletleri ModaBiletin en çok kullanılan bankalarla yaptığı anlaşmalar sayesinde daha avantajlı olarak satın alınabiliyor. Vade farksız olarak istenilen sayıda taksit yapılıyor.

Satış sırasında siteye verilen bilgiler de saklanmıyor ve başkaları ile asla paylaşılmıyor. Müşterilerin kötü niyetli saldırılardan korunması da düşünülmüş durumda. Bunun için SSL sertifikası alınmış durumda ve dolayısıyla girilen bilgiler ekranda şifreli olarak görünüyor. Bu özellik internet ortamında kullanılan önemli bir güvenlik uygulamasıdır.

Cep telefonlarına mesaj ile gönderilen bir şifrenin girilmemesi halinde satışın tamamlanamaması da güvenlik için önem arz ediyor. Başka kişilerin herhangi bir şekilde kart bilgilerini ele geçirerek alışveriş yapması engellenmiş oluyor.

Moda Biletin Başka Hizmetleri Var mı?

ModaBilet hızlı tren satışı da yapıyor ancak mevcut mevzuat gereğince sadece telefonla ve ofislerden satış yapılıyor. Web sitesinden satış yapılma imkanı yok.

Uçak yolcularının ulaşacağı şehirlerde bulunan oteller hakkında da ModaBilet acentesinin web sitesinden yardım alınabiliyor. Şehir ve tarih girilerek hangi otelde ne tür konaklama imkanları olduğu görülebiliyor. İsteğe göre ödeme yapılarak hizmet satın alınabiliyor ya da rezervasyon yaptırılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir