Gündem

Yanar Şarkısı Çıktı ve Büyük Bir Övgü Topluyor!

Birçok dinleyici, şarkıcı Uğur Özçelik’in yeni parça çalışmalarının sonlanmasını bekliyordu. Özellikle her şarkısında çok daha kusursuz çalışmalara imza atan sanatçının bu sefer nasıl bir sonuçla dinleyicilerinin karşısına çıkacağı merak konusuydu. Hatta müzik ve klip çalışmalarının sonlanmasının ardından şarkının çıkacağı tarih yayınlandığında, hemen herkesin az çok da olsa bir fikir vardı. Herkes şarkının yayınlanmasını, yayınlanır yayınlanmaz dinlemeyi planlıyordu. Müzik camiasının genç isimlerinden biri olmasına rağmen yeteneğiyle fark yaratan Uğur Özçelik, 13 Mayıs’ta Yanar’ın çıktığını duyurdu.

Yanar, tüm dijital kanallarda aynı anda yayınlanmasının ardından, büyük bir ilgi çekti. Şarkıcının hayranları ve şarkının güzelliğini keşfedenler, parçayı tekrar tekrar dinlemeye devam ediyorlar. Ayrıca müzik alanında oldukça büyük bir başarı elde ettiği de görülüyor. Şarkıcı, şarkının kalitesi, barındırdığı emekle, bugüne kadarki en iyi parçayla karşınıza çıkıyor. Dinleyicilerin yorumlarına göz attığınızda da hemen herkesin birçok konuda övgüde bulunduğunu görebiliyorsunuz. Yanar, dönemin başarılı parçalarından biri olarak hızlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor.

Uğur Özçelik, Yanar ile Kariyerinde Önemli Bir Adım Attı!

Çalışmalarında üretkenliğini konuşturan şarkıcı Uğur Özçelik Yanar parçasının hem söz hem müzik yazarı. Buradan da aslında müzik alanda gerekli başarıya sahip olduğunu anlayabiliyorsunuz. Çıkar çıkmaz listelerdeki yerini alan, geniş bir kitle tarafından dinlenen Yanar, dinleyicilerini de bir hayli memnun ediyor. Bir bütün olarak ele aldığınızda hem müzik camiası hem de şarkıcının kariyeri açısından oldukça önemli bir yerinin olduğu görünüyor. Şarkıcı bundan sonraki çalışmaları için de kesin bir başarı vaat ettiğini kanıtlarken, müziğin kalıcı isimlerinden olacağını da belli ediyor.

Sevilerek Dinlenen Yanar Şarkısı, Müziği ve Klipiyle Gözde!

Yanar, her açıdan övgüye layık görülürken müziği ve klipi sürekli olarak yorumlanıyor. Dinleyicilerin büyük bir çoğunluğu şarkının en iyi şekilde işlendiğini ve klipin kusursuzluğunu aktarıyor. Bu sayede de şarkı içerisinde benzersiz bir çalışmaya imza atıldığını anlayabiliyorsunuz. Yanar, Yorumculuğuyla, imajıyla da dikkatleri üzerine çeken bir sanatçı olarak tüm adımlarını profesyonellikle atıyor. Nitekim Yanar’ın hem müzik hem klip çalışmaları profesyonel bir ekiple, kusursuzluk odaklı şekilde hazırlandı.

Uğur Özçelik Kimdir?

Genç sanatçı Uğur Özçelik, 1990 yılında dünyaya geldi. İstanbul Kadıköy’de doğan sanatçı, ilk ve ortaöğretimini de aynı şehirde tamamladı. Daha sonrasında eğitimini yeteneği ve ilgisi olan alana çevirdi. Müzik hayatında her daim yer alırken üniversite için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı eğitim almıştır.

İstanbul Üniversitesi’nde aldığı Türk Müziği dersleri sayesinde kendini geliştirme şansı buldu. Ayrıca gelişime her daim açık oluşundan ötürü İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 bünyesinde birçok ünlü isimden eğitim aldı. Vahide Perçin, Ayla Algan, Altan Gördüm gibi değerli sanatçılardan nefes, çan, ses, doğaçlama ve kamera önü gibi dersler alarak kendini daha da geliştirdi.

Müzik kariyerine back vokal olarak adım atan genç şarkıcı Uğur Özçelik, ilerleyen dönemlerde kendi projelerine de imza attı. Burcu akrep olan ve su sporlarıyla ilgilenen şarkıcının ilk single eseri, “Bu Yüzden” ve şimdilerde en ünlü eseri olarak öne çıktı. Sesini, yeteneğini ve yorumculuğunu kanıtlayan şarkıcı 2017 yılında bu şarkısıyla da birçok kişi tarafından dinlendi.

Söz ve müzik yazarı olarak kendi parçalarını seslendiren şarkıcı Uğur Özçelik, bu sayede büyük bir kitlenin ilgisini çekti. En sevdiği rengin siyah olarak bilindiği sanatçı, ayrıca yorumlama ve besteleme konusunda da bir hayli başarılı. Farklı çalışmalarla da ismini duyurmaya devam ederken son günlerde çıkan şarkısının adı da Yanar. Şarkıcı Uğur Özçelik, Yanar ile kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.