Gündem

Vajina Kuruluğunu Azaltan Ürünler


Vajinal kuruluk kadınlarda çok sık rastlanan bir cinsel rahatsızlıktır. Bunun asli sebebi hormon dengesizliği olsa da kullanılan bir takım bakım ve temizlik ürünleri buna sebep olabilir. Genel anlamda menopoz döneminde çok sık görülen konum genç bayanlarda da görülebilmektedir. Dolayısıyla vajinal akıntının meydana getirdiği naturel kayganlık etkisi zamanla yok olur. Kayganlaştırıcı jel ürünleri vajina kuruluğunu azaltan ürünler olarak cinsel sağlık konusun da ciddi anlam da yardımcı olan ürünlerdir.

Bu gerek vajinanın iç çeperinin zarar görmesine gerekse tahrişe dayalı problemlere yol açabilir. Cinsel ilişkiler ağrılı, sancılı ve yanma hissiyle geçer ve acı duyulur. Kadınların maksimum şikâyetçi olduğu mevzuların önderlik yapar. Vajina kuruluğunu azaltan ürünlerde kayganlaştırıcı etkisiyle bu mevzuda hanımların sorununa kayganlaştırıcı jeller çözüm ortağı olur.

Vajina Kuruluğuna Bitkisel Çözüm

Vajina kuruluğuna ne iyi gelir sorusu oldukça yaygın. Çünkü bu sorunu yaşayan hanımlar gerek sağlıkları gerekse cinsel hayatları baz alındığında tedirginler. Bu aşamada laboratuvar ortamında hazırlanmış ve bitkisel özlerden oluşan çeşitli kayganlaştırıcı jeller üretiliyor. Ne olursa olsun yan etkisi bulunmayan bu ürünler vajina içinde onarım ve beslenme konusunda yardımcı oluyor. Daha sağlıklı kadınlar ve cinsel hayatında daha sorunsuz bireyler ortaya çıkmasını sağlıyor. Kamagra jel gibi oral yoldan kullanımı sağlanan ürünler kaydırıcı özellikli değildir. Adından dolayı bu konuda zaman zaman ciddi karışıklar ortaya çıkabilmektedir.

Kayganlaştırıcı Kullanımın Önemi

Vajinal kuruluğu azaltan bitkisel ilaç Viaxi Glide bu ürünlerin sektörde maksimum satanı diyebiliriz. Tamamı bitkisel özlerle üretildiği için hanımlar tarafınca gönül rahatlığıyla kullanılıyor. Su bazlı olması, renk ve koku içermemesi en büyük avantajları. Kullanıldıktan sonrasında yıkanınca çıkarak leke, iz ve tortu bırakmıyor olması da öteki satış faktörleri. Cinsel ilişki de acıyı, yanmayı ve kuruluğu önlemek için kaydırıcı jel kullanımı önem arz eder. Özellikle anal ilişkiler sağlık bakımından uygulanması tavsiye edilmese de illa ilişki kurulacaksa mutlaka kayganlaştırıcı jel kullanımı önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir