Gündem

Süt Sağma Makinesi

Süt Sağma Makinesi

1990’lı Yıllardan beri tarım ve hayvancılık sektöründe makineleşme süreçlerine katkı sunan Nişancı Tarım, çiftçinin her zaman yanında olmuştur. Müşteri memnuniyetine verilen önem sayesinde sürekli bir büyüme ile bugüne gelen firma artık kendini kabul ettirmiş bir markadır. Yurt içi ve yurt iç pazarlarda ürettiği makine ve ekipmanları pazarlayarak ülke ekonomisine de katkı sunar.

Nİşancı Tarımın ürettiği süt sağma makinesi ve diğer malzemeler web sitesinde beğeniye sunulur. Makine ve diğer tarım ekipmanlarının yedek parça ve aksesuarları da aynı adresten temin edilebilir.

Salça Makinesi 

Mutfak tipi ve fabrika tipi salça makinesi çeşitleri de firmanın web sitesinden görüntülenebilir. Farklı büyüklüklerde üretilen makineler yüksek performanslıdır. Yapılacak işe uygun büyüklükte olan makineler de aksesuarları garantili olarak alınabilir.

İlaçlama Makinesi Çeşitleri

Tarım sektöründe üretilen ürünler belirli zamanlarda ilaçlanır. Aksi halde ürün kalitesi düşer. İhtiyaca uygun elektrikli ya da jeneratörlü ilaçlama makinesi çeşitleri firmanın stoklarında mevcuttur. İmalattan satış yapıldığı için uygun fiyat avantajından da faydalanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.