Gündem

Puzzle

Puzzle

Bulmaca çözmeye meraklı olan çocuklar için puzzle oyunu tam ideal niteliğe sahip oyunlardan biridir. Çünkü bu oyunda hangi parçanın nerede kullanılacağına karar vermek çocuklar açısından oldukça heyecan verici olabiliyor.

Parçaları bir araya getirip uygun görseli ortaya çıkarmaya çalışırken çocuklar aynı zamanda zihinsel bir efor da sarf ediyorlar. Bu durum onların problem çözme kabiliyetlerini önemli bir ölçüde artırabiliyor. Bu sitede her bir çocuğun ilgisini çekecek türde birçok puzzle oyunu yer alıyor.

Online şekilde kolayca bu siteden siparişler verilebiliyor. Alınmak istenen ürünün üzerine tıklamasıyla birlikte ödeme kısmına geçiş sağlanıyor. Kredi kartıyla site üzerinde siparişler kolayca oluşturulabiliyor.

Güzel Tasarım Oyuncaklar

Bu site üzerinde eğitici Pilsan oyuncak tasarımlarına da yer veriliyor. Blok setler, minik eğlenceli kutular ve kum kalıbı gibi ürünler Pilsan oyuncak türleri arasında yer alıyor.

Diğer taraftan Bruder markalı dozer, Land Rover araç ve çeşitli kamyonet tarzı oyuncaklar da bu sitede yer bulunuyor. Her bir oyunca gerçeğine uygun bir görselliğe sahip şekilde satın alınabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.