Gündem

Diş Teli Fiyatları

Diş Teli Fiyatları

Ortodonti alanında dişlerdeki yapısal bozuklukların düzeltilmesi için diş tellerinden faydalanılır. Periodent Diş Kliniğinde uzman ortodontist hekimler tarafından yapılan bu uygulamalar uygun fiyat avantajıyla hastalara sunulur.

Diş Teli Fiyatları

Genel bir diş teli fiyatı vermek mümkün değildir. Ağızda tedavisi gereken çarpıklık, boşluk, kayma, alt ve üst diş ortasının uyumsuz olması, küçük ya da büyük çene yapısı gibi problemlerin durumu, kullanılacak tellerin özellikleri, tedavi için gereken işlemler bütün olarak fiyatları belirleyecektir. Ücretsiz muayene hizmeti alınarak net bir fiyat alınabilir.

Ortodontist

Ortodontist diş hekimleri diş, çene ve yüzdeki bozuklukların tedavisini yapmak üzere uzmanlaşmıştır. Sadece dişlerdeki bozuklukların ortodonti alanına girdiği düşünülse de dişlerle ilgili olarak çenedeki ve yüzdeki bozukluklar da ortodontistler tarafından tedavi edilebilir.

İmplant Fiyatları

Herhangi bir nedenle kaybedilen dişlerin yerine protez ya da implant diş yerleştirilir. Kullanışlılığı ve konforu nedeniyle günümüzde daha çok tercih edilen implant fiyatları hakkında Periodent Kliniğinden bilgi alınabilir. Ücretsiz muayene hizmeti verilen kuruluşta yapılacak işlemlere göre belirlenen özel fiyat teklifi sunulur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.